SBC 13
3e in poule 6e klasse 632
2e in poule Groep 6 12
1e in poule Groep 6 22
1e in poule Groep 6 29
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 092
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
3
Oirschot Vooruit 10
2
Nieuw Woensel 8
2
Audacia 5
2
Best Vooruit 6
Zondag 17 maart
2
Acht 5
0
Audacia 5
8
Best Vooruit 6
0
De Bocht'80 2
1
Nieuw Woensel 8
2
SBC 13
2
Spoordonkse Boys 4
1
Oirschot Vooruit 10
2
Wilhelmina Boys 5
1
RKDSV 5
6
EDN'56 3
1
Nemelaer 8
Wedstrijdschema
SBC 13
Oirschot Vooruit 10
Thuis
07-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 81492CO
De Bocht'80 2
SBC 13
Uit
14-04-2024
10:30
veld 1
Nr. 81805CO
Sportpark d'n Staak
SBC 13
Audacia 5
Thuis
21-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 82116CO
SBC 13
Nemelaer 8
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 82741CO
RKDSV 5
SBC 13
Uit
20-05-2024
11:00
veld 2
Nr. 82546CO
Sportpark De Alsie
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Acht 5 | 15 | 14 | 0 | 1 | 76 | 8 | 0 | 42 |
2. | Best Vooruit 6 | 15 | 10 | 2 | 3 | 55 | 23 | 0 | 32 |
3. | SBC 13 | 16 | 10 | 1 | 5 | 40 | 22 | 0 | 31 |
4. | Wilhelmina Boys 5 | 15 | 8 | 2 | 5 | 47 | 28 | 0 | 26 |
5. | Oirschot Vooruit 10 | 16 | 8 | 2 | 6 | 42 | 42 | 0 | 26 |
6. | RKDSV 5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 41 | 25 | 0 | 24 |
7. | Spoordonkse Boys 4 | 14 | 7 | 2 | 5 | 35 | 24 | 0 | 23 |
8. | EDN'56 3 | 15 | 6 | 0 | 9 | 26 | 48 | 0 | 18 |
9. | Audacia 5 | 15 | 4 | 3 | 8 | 30 | 33 | 0 | 15 |
10. | De Bocht'80 2 | 13 | 3 | 1 | 9 | 11 | 42 | 0 | 10 |
11. | Nemelaer 8 | 15 | 2 | 1 | 12 | 13 | 70 | 0 | 7 |
12. | Nieuw Woensel 8 | 14 | 1 | 0 | 13 | 15 | 66 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DOSL 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 |
2. | SBC 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
2. | S.V. Tongelre 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
2. | RKVVO 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 9 |
2. | SV Unitas'59 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 20 | 9 | 0 | 4 |
3. | Nieuw Woensel 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 12 | 11 | 0 | 4 |
4. | Acht 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (27)
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ach | Aud | Bes | DeB | EDN | Nem | Nie | Oir | RKD | SBC | Spo | Wil | |
Acht 5 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 11 - 0 | 8 - 1 | 7 - 0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | |||
Audacia 5 | 2 - 2 | 4 - 0 | 6 - 1 | 3 - 4 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||
Best Vooruit 6 | 4 - 1 | 6 - 2 | 8 - 0 | 8 - 2 | 3 - 0 | 1 - 4 | 2 - 1 | 3 - 1 | ||||
De Bocht'80 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 9 | ||||||
EDN'56 3 | 2 - 1 | 0 - 4 | 6 - 1 | 5 - 1 | 2 - 4 | 0 - 5 | 1 - 4 | 0 - 8 | ||||
Nemelaer 8 | 0 - 10 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 7 | 1 - 1 | 0 - 5 | ||||
Nieuw Woensel 8 | 0 - 9 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 4 | ||||||
Oirschot Vooruit 10 | 0 - 1 | 3 - 5 | 3 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | ||||
RKDSV 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | 6 - 0 | 4 - 1 | 8 - 1 | 2 - 4 | ||||||
SBC 13 | 0 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 8 - 2 | 7 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
Spoordonkse Boys 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||||||
Wilhelmina Boys 5 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 4 | 10 - 0 | 4 - 3 | 1 - 6 | 2 - 1 | 4 - 1 |
DOS | SBC | |
DOSL 4 | 7 - 0 | |
SBC 13 |
SVT | SBC | |
S.V. Tongelre 4 | ||
SBC 13 | 4 - 1 |
RKV | SBC | |
RKVVO 5 | 1 - 3 | |
SBC 13 |
Ach | Nie | SBC | SVU | |
Acht 8 | 3 - 5 | 1 - 6 | ||
Nieuw Woensel 14 | 2 - 3 | |||
SBC 13 | 4 - 2 | |||
SV Unitas'59 10 | 13 - 0 | 5 - 5 |