SBC 13

6e in poule 5e klasse 22
2e in poule Groep 6 28
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
SBC 13
6
SV Unitas'59 5
4
Oirschot Vooruit 5
7
Wilhelmina Boys 5
0
EFC 7
7
Brabantia 4
Zondag 17 oktober
1
PSV 2
1
EFC 7
1
Spoordonkse Boys 3
1
Beerse Boys 5
2
SBC 13
2
Bladella 6
5
Wilhelmina Boys 5
3
SV Unitas'59 5
4
Brabantia 4
1
Best Vooruit 7

Wedstrijdschema

Oirschot V. 5
SBC 13
Uit
31-10-2021 10:30
Nr. 15459906CO
Sportpark: Drieterskuil 6 A, 5688 GC OIRSCHOT
SBC 13
Beerse Boys 5
Thuis
21-11-2021 14:00
Nr. 15460977CO
PSV 2
SBC 13
Uit
28-11-2021 12:00
Nr. 15460428CO
Sportpark: Oirschotsedijk 12 a, 5651 GC EINDHOVEN
SBC 13
EFC 7
Thuis
05-12-2021 14:00
Nr. 15460978CO
Brabantia 4
SBC 13
Uit
12-12-2021 12:00
Nr. 15458476CO
Sportpark: Rijstenweg 1, 5652 CG EINDHOVEN
SBC 13
Spoord. Boys 3
Thuis
30-01-2022 14:00
Nr. 15460979CO
Best Vooruit 7
SBC 13
Uit
06-02-2022 10:00
Nr. 15458425CO
Sportpark: Sportlaan 4, 5683 CS BEST
Unitas'59 5
SBC 13
Uit
13-02-2022 14:00
Nr. 15459306CO
Sportpark: Anconalaan 1, 5633 BJ EINDHOVEN
Beerse Boys 5
SBC 13
Uit
20-02-2022 10:00
Nr. 15458395CO
Sportpark: Sportparklaan 2, 5091 EM OOST WEST EN MIDDELBEERS
SBC 13
Oirschot V. 5
Thuis
13-03-2022 14:00
Nr. 15460981CO
Spoord. Boys 3
SBC 13
Uit
20-03-2022 11:30
Nr. 15459557CO
Sportpark: Broekstraat 3 B, 5688 JW OIRSCHOT
Bladella 6
SBC 13
Uit
27-03-2022 09:45
Nr. 15458334CO
Sportpark: Bossingel 7, 5531 NH BLADEL
SBC 13
Wilhelmina Boys 5
Thuis
03-04-2022 14:00
Nr. 15460982CO
SBC 13
PSV 2
Thuis
10-04-2022 14:00
Nr. 15460983CO
EFC 7
SBC 13
Uit
24-04-2022 12:00
Nr. 15460229CO
Sportpark: Postelseweg 70, 5521 RC EERSEL
SBC 13
Brabantia 4
Thuis
15-05-2022 14:00
Nr. 15460984CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Brabantia 44400215012
2.Wilhelmina Boys 5330018809
3.SV Unitas'59 53201141006
4.Spoordonkse Boys 3311110904
5.Beerse Boys 531119804
6.SBC 13411281404
7.Oirschot Vooruit 53102111303
8.Best Vooruit 731024703
9.Bladella 620114701
10.PSV 230121801
11.EFC 7301231401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Unitas'59 8321012407
2.SBC 1331116704
3.RKSV Nuenen 631115904
4.Geldrop 630124701

Teambegeleiders (2)

Spelers (19)

Team resultaten

BeeBesBlaBraEFCOirPSVSBCSpoSVUWil
Beerse Boys 56 - 2
Best Vooruit 73 - 0
Bladella 62 - 5
Brabantia 45 - 24 - 1
EFC 7 - 0 - 7
Oirschot Vooruit 53 - 64 - 7
PSV 21 - 10 - 4
SBC 133 - 02 - 22 - 6
Spoordonkse Boys 31 - 13 - 5
SV Unitas'59 5
Wilhelmina Boys 56 - 15 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 28".