SBC JO12-6
7e in poule 5e klasse (4e fase) 03
6e in poule 5e klasse (3e fase) 06
7e in poule 4e klasse (2e fase) 21
4e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33
Wedstrijdschema
Er zijn geen wedstrijden
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Unitas'59 JO12-7 | 7 | 7 | 0 | 0 | 46 | 6 | 0 | 21 |
2. | RKVVO JO12-4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 25 | 0 | 12 |
3. | Oirschot Vooruit JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 17 | 32 | 0 | 10 |
4. | RPC JO12-3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 19 | 16 | 0 | 8 |
5. | UNA JO12-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | 18 | 0 | 8 |
6. | Nieuw Woensel JO12-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 21 | 0 | 7 |
7. | SBC JO12-6JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 17 | 35 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Best Vooruit JO12-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 | 5 | 0 | 12 |
2. | Zwaluw VFC JO12-8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 9 | 0 | 9 |
3. | Boxtel JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 26 | 0 | 6 |
4. | Schijndel/DE WIT JO12-2JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 12 | 0 | 3 |
5. | SV Unitas'59 JO12-6JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 9 | 0 | 3 |
6. | SBC JO12-6JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 21 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | MVC JO12-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 37 | 13 | 0 | 13 |
2. | ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 34 | 15 | 0 | 12 |
3. | Gemert JO12-5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 10 | 0 | 9 |
4. | ASV'33 JO12-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 12 | 0 | 7 |
5. | Geldrop JO12-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19 | 14 | 0 | 7 |
6. | Mariahout JO12-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 14 | 0 | 6 |
7. | SBC JO12-6JM | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 46 | 0 | 3 |
8. | Mierlo Hout JO12-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 16 | 32 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rhode/VSB JO12-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 | 9 | 0 | 12 |
2. | Irene JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 36 | 11 | 0 | 12 |
3. | Zwaluw VFC JO12-6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 | 18 | 0 | 12 |
4. | SBC JO12-6JM | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 29 | 0 | 9 |
5. | Schijndel/DE WIT JO12-2JM | 5 | 1 | 0 | 4 | 22 | 31 | 0 | 3 |
6. | SV BLC JO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 17 | 27 | 0 | 3 |
7. | Avesteyn JO12-1JM | 5 | 0 | 0 | 5 | 15 | 45 | 0 | 0 |