SBC MO17-1

12e in poule 2e klasse 09
2e in poule Groep 2 19
7e in poule 2e klasse 01
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

ST Sparta'18/Kronenberg
SBC MO17-1
Uit
01-02-2020 11:30
Nr. 14461695CO
Sportpark: Luttelseweg 26, 5975 VW SEVENUM
SBC MO17-1
UDI'19/CSU MO17-1
Thuis
08-02-2020 13:15
Nr. 14384223CO
Marvilde MO17-1
SBC MO17-1
Uit
15-02-2020 15:45
Nr. 14383758CO
Sportpark: Kerkakkerstraat 139, 5504 GM VELDHOVEN
SBC MO17-1
Schijndel/DE WIT MO17-1
Thuis
07-03-2020 13:15
Nr. 14383877CO
RKSV Heeze MO17-1
SBC MO17-1
Uit
14-03-2020 15:00
Nr. 14384529CO
Sportpark: Sterkselseweg 51, 5591 VE HEEZE
RKVV Keldonk MO17-1
SBC MO17-1
Uit
28-03-2020 14:00
Nr. 14383826CO
Sportpark: Kampweg 13, 5469 EX ERP
SBC MO17-1
Nuenen MO17-2
Thuis
04-04-2020 13:15
Nr. 14384060CO
SJVV MO17-1
SBC MO17-1
Uit
18-04-2020 14:30
Nr. 14383983CO
Sportpark: Vloeieindsedreef 14, 5753 SM DEURNE
SBC MO17-1
SV Valkenswaard MO17-2
Thuis
09-05-2020 13:15
Nr. 14383831CO
SBC MO17-1
SJO Juventud MO17-1
Thuis
16-05-2020 13:15
Nr. 14384440CO
Geldrop MO17-1
SBC MO17-1
Uit
23-05-2020 11:30
Nr. 14384606CO
Sportpark: Kervel 6, 5667 KN GELDROP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Budel MO17-11110108012031
2.Wilhelmina Boys MO17-1119115815028
3.Bergeijk MO17-110901276027
4.RKSV Nuenen MO17-2106132413019
5.Geldrop MO17-1115153031016
6.Oirschot Vooruit MO17-1104243428014
7.Bladella MO17-110235142909
8.ST RKSV Heeze/DOSL MO17-111308165209
9.Marvilde MO17-110226103708
10.SV Valkenswaard MO17-29207183906
11.SJO Juventud MO17-110208184406
12.SBC MO17-11113793206
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmina Boys MO17-1220012606
2.SBC MO17-121017903
3.SJO Juventud MO17-120024800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MO17-100000000
2.ST RKSV Heeze/DOSL MO17-100000000
3.SJO Juventud MO17-100000000
4.ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-100000000
5.Marvilde MO17-100000000
6.RKSV Nuenen MO17-200000000
7.SBC MO17-100000000
8.Schijndel/DE WIT MO17-100000000
9.SJVV MO17-100000000
10.Sparta'18 MO17-200000000
11.UDI'19/CSU MO17-100000000
12.SV Valkenswaard MO17-200000000

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

BerBlaGelMarOirRKSSBCSJOSTRSVBSVVWil
Bergeijk MO17-12 - 03 - 02 - 01 - 03 - 03 - 2
Bladella MO17-13 - 32 - 23 - 04 - 00 - 8 -
Geldrop MO17-14 - 07 - 00 - 97 - 32 - 3
Marvilde MO17-11 - 3 - 0 - 00 - 20 - 73 - 1
Oirschot Vooruit MO17-11 - 58 - 11 - 44 - 02 - 8
RKSV Nuenen MO17-22 - 11 - 04 - 11 - 13 - 08 - 0
SBC MO17-10 - 01 - 14 - 21 - 51 - 5
SJO Juventud MO17-11 - 22 - 32 - 8 - 2 - 16 - 4
ST RKSV Heeze/DOSL MO17-11 - 57 - 13 - 21 - 121 - 3
SV Budel MO17-11 - 05 - 012 - 38 - 05 - 5
SV Valkenswaard MO17-2 - 2 - 50 - 45 - 00 - 5
Wilhelmina Boys MO17-14 - 012 - 04 - 33 - 14 - 011 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 19".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 01".