SBC MO17-1
6e in poule 2e klasse (3e fase) 10
5e in poule 2e klasse (2e fase) 10
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
8
SJO HBDZ'23 MO17-1
0
SBC MO17-1
Zaterdag 16 maart
0
SBC MO17-1
6
Margriet MO17-1
1
Boxtel MO17-2
1
Gemert MO17-1
0
Vorstenbossche Boys MO17-1
4
SJO HBDZ'23 MO17-1
Wedstrijdschema
Gemert MO17-1
SBC MO17-1
Uit
30-03-2024
12:00
veld 2
Nr. 159049CO
Sportpark Molenbroek
SBC MO17-1
Boxtel MO17-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 1
Nr. 158343CO
Vorstenbossche Boys MO17-1
SBC MO17-1
Uit
13-04-2024
14:30
veld 2
Nr. 158124CO
Scheidsrechters: Asseldonk, Ronnie van (Scheidsrechter), Sportpark De Bergakkers
SBC MO17-1
Gemert MO17-1
Thuis
20-04-2024
13:15
Veld 2
Nr. 158961CO
Margriet MO17-1
SBC MO17-1
Uit
11-05-2024
17:15
veld 2-hoofdveld
Nr. 158664CO
Sportpark Amstelhoef
SBC MO17-1
SJO HBDZ'23 MO17-1
Thuis
18-05-2024
13:15
Veld 2
Nr. 158641CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SJO HBDZ'23 MO17-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 8 | 0 | 9 |
2. | Boxtel MO17-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 19 | 8 | 0 | 7 |
3. | Margriet MO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 | 6 |
4. | Vorstenbossche Boys MO17-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 12 | 0 | 6 |
5. | Gemert MO17-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 | 4 |
6. | SBC MO17-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 30 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Venhorst MO17-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 6 | 0 | 13 |
2. | SJO HBDZ'23 MO17-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 15 | 9 | 0 | 8 |
3. | Gemert MO17-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 0 | 7 |
4. | Blauw Geel '38/JUMBO MO17-2 (9-tal) | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 | 13 | 0 | 5 |
5. | SBC MO17-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | 0 | 3 |
6. | Vorstenbossche Boys MO17-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 23 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Boxtel MO17-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 34 | 4 | 0 | 18 |
2. | Oirschot Vooruit MO17-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 7 | 0 | 15 |
3. | Beerse Boys MO17-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23 | 16 | 0 | 10 |
4. | SBC MO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 18 | 0 | 7 |
5. | FC Eindhoven AV MO17-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 | 22 | 0 | 6 |
6. | Best Vooruit MO17-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 23 | 0 | 6 |
7. | Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 28 | 0 | 6 |
8. | Nieuw Woensel MO17-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 31 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (19)
Roos
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Box | Gem | Mar | SBC | SJO | Vor | |
Boxtel MO17-2 | 1 - 1 | 10 - 1 | ||||
Gemert MO17-1 | 0 - 4 | |||||
Margriet MO17-1 | 1 - 2 | |||||
SBC MO17-1 | 0 - 6 | 4 - 6 | ||||
SJO HBDZ'23 MO17-1 | 0 - 8 | 8 - 0 | ||||
Vorstenbossche Boys MO17-1 | 6 - 0 | 1 - 4 | 0 - 4 |
Bla | Gem | SBC | SJO | Ven | Vor | Wil | |
Blauw Geel '38/JUMBO MO17-2 (9-tal) | 4 - 2 | 3 - 3 | 1 - 3 | ||||
Gemert MO17-1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 7 - 0 | ||||
SBC MO17-1 | 3 - 2 | 0 - 6 | |||||
SJO HBDZ'23 MO17-1 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||||
Venhorst MO17-1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 10 - 1 | ||||
Vorstenbossche Boys MO17-1 | 0 - 6 | 2 - 6 | |||||
Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 0 - 10 |
Bee | Bes | Box | FCE | Nie | Oir | SBC | Wil | |
Beerse Boys MO17-1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 8 - 1 | |||||
Best Vooruit MO17-1 | 2 - 6 | 0 - 5 | 2 - 4 | |||||
Boxtel MO17-2 | 6 - 1 | 6 - 0 | 3 - 1 | |||||
FC Eindhoven AV MO17-3 | 0 - 4 | 0 - 6 | 6 - 3 | |||||
Nieuw Woensel MO17-1 | 1 - 9 | 0 - 9 | 4 - 2 | |||||
Oirschot Vooruit MO17-1 | 3 - 2 | 4 - 0 | 7 - 0 | |||||
SBC MO17-1 | 4 - 4 | 2 - 4 | 0 - 4 | |||||
Wilhelmina Boys MO17-1 (9-tal) | 2 - 7 | 2 - 1 | 0 - 3 |