SBC 14

5e in poule 6e klasse 52
4e in poule Groep 7 011
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Acht 9
3
SBC 14
1
SV Unitas'59 13
9
Nieuw Woensel 11
0
Wilhelmina Boys 6
3
Pusphaira 6
2
DBS 10
0
Best Vooruit 9
Zondag 17 oktober
0
SV Unitas'59 13
10
Wilhelmina Boys 6
10
Best Vooruit 9
4
Acht 9
0
Oirschot Vooruit 11
5
Woenselse Boys 9
4
UNA 15
4
Nieuw Woensel 11
8
SBC 14
1
RKVVO 8
1
Pusphaira 6
2
DBS 10

Wedstrijdschema

SBC 14
DBS 10
Thuis
24-10-2021 12:00
Nr. 15469644CO
Scheidsrechter: H. (Hans) Jansen,
Unitas'59 13
SBC 14
Uit
31-10-2021 10:00
Nr. 15841313CO
Sportpark: Anconalaan 1, 5633 BJ EINDHOVEN
SBC 14
Pusphaira 6
Thuis
07-11-2021 14:00
Nr. 15469646CO
SBC 14
UNA 15
Thuis
21-11-2021 14:00
Nr. 15469647CO
Woenselse Boys 9
SBC 14
Uit
28-11-2021 14:30
Nr. 15469892CO
Sportpark: J C Dirkxpad 1, 5631 BZ EINDHOVEN
SBC 14
Oirschot V. 11
Thuis
05-12-2021 14:00
Nr. 15469648CO
Nieuw Woensel 11
SBC 14
Uit
12-12-2021 12:00
Nr. 15470129CO
Sportpark: Oude Bossche Baan 32, 5624 AA EINDHOVEN
Best Vooruit 9
SBC 14
Uit
30-01-2022 10:00
Nr. 15464072CO
Sportpark: Sportlaan 4, 5683 CS BEST
SBC 14
Acht 9
Thuis
06-02-2022 14:00
Nr. 15469649CO
UNA 15
SBC 14
Uit
13-02-2022 14:15
Nr. 15470738CO
Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
SBC 14
Unitas'59 13
Thuis
20-02-2022 14:00
Nr. 15841322CO
Pusphaira 6
SBC 14
Uit
13-03-2022 12:00
Nr. 15469972CO
Sportpark: J C Dirkxpad 1, 5631 BZ EINDHOVEN
SBC 14
Best Vooruit 9
Thuis
20-03-2022 14:00
Nr. 15469650CO
DBS 10
SBC 14
Uit
27-03-2022 12:30
Nr. 15471198CO
Sportpark: Het Schaapsdijk 109, 5657 AW EINDHOVEN
SBC 14
Nieuw Woensel 11
Thuis
03-04-2022 14:00
Nr. 15469651CO
RKVVO 8
SBC 14
Uit
10-04-2022 12:00
Nr. 15469822CO
Sportpark: Heikantsebaan 19, 5507 PJ VELDHOVEN
SBC 14
Wilhelmina Boys 6
Thuis
24-04-2022 14:00
Nr. 15469652CO
SBC 14
Woenselse Boys 9
Thuis
15-05-2022 14:00
Nr. 15469653CO
Oirschot V. 11
SBC 14
Uit
22-05-2022 10:30
Nr. 15467059CO
Sportpark: Drieterskuil 6 A, 5688 GC OIRSCHOT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pusphaira 6330017309
2.Wilhelmina Boys 6430116409
3.Woenselse Boys 9220015006
4.DBS 10220014006
5.SBC 14320112606
6.Nieuw Woensel 11312017905
7.UNA 153111131304
8.Best Vooruit 94112151404
9.RKVVO 8310292003
10.Oirschot Vooruit 1120020700
11.Acht 9300362000
12.SV Unitas'59 13400434100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Acht 6321012407
2.Best Vooruit 1132017506
3.Nieuw Woensel 531116704
4.SBC 14300341300

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

AchBesDBSNieOirPusRKVSBCSVUUNAWilWoe
Acht 91 - 31 - 7
Best Vooruit 910 - 44 - 4
DBS 102 - 012 - 0
Nieuw Woensel 11
Oirschot Vooruit 110 - 20 - 5
Pusphaira 64 - 11 - 2
RKVVO 80 - 10
SBC 14 - 8 - 1
SV Unitas'59 131 - 92 - 100 - 10
UNA 154 - 42 - 8
Wilhelmina Boys 60 - 34 - 1
Woenselse Boys 9 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 011".