Zaterdag 7 december
Nuenen JO8-1
Best Vooruit JO8-1
Rood Wit V JO8-1
SJO Juventud JO8-2
Nuenen JO8-5
Zwaluw VFC JO9-1
WODAN JO9-2
DBS JO9-3
Oirschot V. JO9-4
RPC JO9-6
Wilhelmina Boys JO10-1
Nuenen JO10-3
WODAN JO10-3
DOSL JO10-3
Unitas'59 JO10-7
Woenselse Boys JO10-2
SV Budel JO10-2
Afgelast
4
RPC JO11-1
10
Zwaluw VFC JO11-2
3
Nieuw Woensel JO11-1
1
DVS JO11-3
RKVVO JO11-5G
4
Best Vooruit JO12-3
Dinsdag 3 december
4
De Valk JO19-1
Zondag 1 december
3
3
Tivoli 1
1
1
SV Valkenswaard 2
3
FC Tilburg 3
1
6
SV Budel 3
2
2
Geldrop 5
5
1
Oirschot V. 10
3
3
2
Pusphaira 3
0
0
Nederwetten 3
1
0
Pusphaira 4
4
Pusphaira 8
3
1
4
Brabantia 9
5
Acht 5
2
0
Beerse Boys VR4
2
Pusphaira VR4
Zaterdag 30 november
OJC ROSMALEN JO8-1
Geldrop JO8-1
DBS JO8-4
UNA JO8-4G
Woenselse Boys JO8-2
Unitas'59 JO9-2
Best Vooruit JO9-1
Acht JO9-2
SJO Juventud JO9-1
Best Vooruit JO9-4
FC Eindhoven AV JO10-1
Rood Wit V JO10-1
SV Valkenswaard JO10-3
Spoord. Boys JO10-2
FC Eindhoven AV JO10-5
Best Vooruit JO10-4
EMK JO10-3
Brabantia JO10-6
7
Wilhelmina Boys JO11-1G
2
Best Vooruit JO11-4
3
FC Eindhoven AV JO11-4G
3
ZSC JO11-1
6
Tongelre JO11-2
1
Unitas'59 JO12-1
7
Geldrop JO12-2
7
Nuenen JO12-2
1
Best Vooruit JO12-4
4
WODAN JO12-3
1
Roda JC JO12-1
5
St RKDSV / EDN 56 3-1
0
EMK JO13-2
1
RKVVO JO13-3G
2
Gemert JO14-1
5
FC Engelen JO14-1
2
EMK JO14-1G
7
RKDVC JO14-2
5
Theole JO15-1
2
Hoogeloon JO15-1
1
RPC J015-4G
0
UDI'19/CSU JO17-2
3
Nemelaer JO17-1
0
Zwaluw VFC JO17-4
11
Unitas'59 JO17-4
0
RKVVO JO17-3
0
FC Eindhoven AV JO19-1
Afgelast
5
Geldrop JO19-3
7
Brabantia JO19-2
0
Marvilde MO17-1
7
Nieuw Woensel MO15-1
Woensdag 27 november
7
UNA JO19-2
Zondag 24 november
2
Wilhelmina Boys 1
2
3
Beerse Boys 2
3
6
Unitas'59 3
2
3
2
RPC 4
4
6
Nederwetten 2
0
SV Budel 8
3
2
Wilhelmina Boys 7
3
1
BES 2
1
4
0
Gestel 5
3
0
Sterksel 2
1
1
Braakhuizen 9
Zaterdag 23 november
4
ODC G2G
Unitas'59 JO8-2
RKSV Heeze JO8-1
UNA JO8-2
Unitas'59 JO8-5
SC 't Zand JO9-2
Nuenen JO9-2
Nuenen JO9-3
RPC JO9-3
Unitas'59 JO9-5
SV Valkenswaard JO10-1
Geldrop JO10-3
UNA JO10-2
Tongelre JO10-1G
WODAN JO10-4
Unitas'59 JO10-7
RPC JO10-4
8
Geldrop JO11-1
4
Hedel JO11-1
0
UNA JO11-3G
6
Riethoven JO11-1G
4
Oirschot V. JO11-3
6
UNA JO12-1G
9
RPC JO12-1
1
DBS JO12-3
1
DBS JO12-4
3
Geldrop JO12-4
0
Nuenen JO13-1
1
ODC JO13-2
3
Reusel Sport/CoTrans JO13-2
3
UNA JO13-3
2
SV TOP JO14-1
2
Teisterbanders JO14-1
0
FC Eindhoven AV JO14-4
7
Unitas'59 JO14-3
1
OJC ROSMALEN JO15-2
3
BMC JO15-1
0
Nuenen JO15-6
3
Avanti'31 JO17-1
3
Best Vooruit JO17-2
1
Boxtel JO17-2
2
DBS JO17-5
3
Reusel Sport/CoTrans JO19-1
5
RKSV Heeze JO19-2
1
DOSL JO19-2
3
FC Eindhoven AV JO19-2
1
Oirschot V. MO17-1
2
Marvilde MO15-2
Donderdag 21 november
4
1
RPC 2
Zondag 17 november
7
WODAN 3
3
1
Best Vooruit 8
5
3
De Valk 5
4
3
1
DOSL 5
2
1
RKGSV 4
4
3
SV Valkenswaard 7
2
UNA 10
1
6
Geldrop 7
3
3
SVSOS VR1
10
1
EMK VR1
Zaterdag 16 november
5
DBS G1
RPC JO8-1
ODC JO8-1
Wilhelmina Boys JO8-2
Acht JO8-2
Unitas'59 JO8-4
WODAN JO9-1
RKVVO JO9-1
Brabantia JO9-3
EMK JO9-2
EMK JO9-3
RPC JO10-1
RKVVO JO10-2G
Unitas'59 JO10-3
Nuenen JO10-4
Brabantia JO10-5
Unitas'59 JO10-6
Nieuw Woensel JO10-1
Unitas'59 JO10-8
3
WODAN JO11-1
6
Essche Boys JO11-1
2
Woenselse Boys JO11-3
5
Dommelen JO11-2
0
Terlo JO11-1
2
DBS JO11-5
4
ZIGO JO12-1
17
Nuenen JO12-1
2
Acht JO12-1
4
Woenselse Boys JO12-3
11
Oirschot V. JO12-2
0
FC Geleen-Zuid JO13-1
1
SV Valkenswaard JO13-2
0
DEES JO13-1
3
Scharn JO14-1
11
SV BLC JO14-1
4
SJO Juventud JO14-1
1
SV BLC JO14-3
2
Nivo Sparta JO15-1
1
Best Vooruit JO15-2
8
SCG'18 JO15-2
3
Juliana Mill JO17-1
1
OJC ROSMALEN JO17-4
1
Beerse Boys JO17-2
1
Brabantia JO17-3
5
Best Vooruit JO17-3
4
Nuenen JO19-2
1
EMK JO19-1
1
Geldrop JO19-4
3
Unitas'59 JO19-3
7
Geldrop MO17-1
Afgelast
0
FC Eindhoven AV MO15-2