Zaterdag 18 september
4
SV De Braak JG1
UDI'19/CSU JO8-2
Schijndel/DE WIT JO8-2
VOW JO8-2JM
Rhode/Van Stiphout Bouw
Nuenen JO9-2
Nuenen JO9-4
Geldrop JO9-4
Ollandia JO9-1
Oirschot V. JO9-3
Schijndel/DE WIT JO9-4
FC Eindhoven AV JO10-1
Sparta'25 JO10-2JM
Nuenen JO10-4
Spoord. Boys JO10-1JM
Brabantia JO10-3
UDI'19/CSU JO10-4
4
Gemert JO11-1
2
Gemert JO11-4
2
Rhode/Van Stiphout Bouw
11
FC Eindhoven AV JO12-1JM
4
ZSV JO12-2JM
4
Nemelaer JO12-2
0
Nieuw Woensel JO12-3
2
EMK JO12-2
8
Zwaluw VFC JO12-6
11
ASV'33 JO12-1
3
SCG'18 JO13-1
1
Unitas'59 JO13-2JM
9
Maliskamp JO13-2
3
Unitas'59 JO13-3JM
2
Nijnsel/TVE Reclame JO13-1
2
Brabantia JO14-1
2
Margriet JO14-3JM
3
Unitas'59 JO14-4JM
SV Valkenswaard JO15-1
3
Schijndel/DE WIT JO15-2JM
Heeswijk JO15-2
Beerse Boys JO15-2JM
Boxtel MO17-1
Woensdag 15 september
5
Best Vooruit JO19-2
Zondag 12 september
3
RKGSV 1
4
2
Woenselse Boys 3
4
2
1
BMC 3
1
5
Unitas'59 5
1
Woenselse Boys 5
1
4
0
RKGSV 4
0
Unitas'59 9
9
9
Woenselse Boys 9
1
0
2
Nieuw Woensel 9
1
Pusphaira 6
3
1
Nieuw Woensel 11
6
2
Acht 9
3
0
3
Unitas'59 8
2
4
Nieuw Woensel 5
12
Nieuw Woensel 4
1
2
Nuenen VR3
2
Oirschot V. VR1
Zaterdag 11 september
3
Spoord. Boys JG1
FC Eindhoven AV JO8-1
Mariahout JO8-1
Sparta'25 JO8-4JM
Schijndel/DE WIT JO9-1
Best Vooruit JO9-1
Acht JO9-3
Tongelre JO9-1
Rhode/Van Stiphout Bouw
Nieuw Woensel JO9-4
VOW JO9-1JM
UNA JO10-1
DBS JO10-2
Nieuw Woensel JO10-2
DVG JO10-2
Woenselse Boys JO10-2
RKVV Keldonk JO10-1
1
Wilhelmina Boys JO11-1
2
Schijndel/DE WIT JO11-1JM
9
ELI JO11-2
15
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4
8
Tivoli JO12-1
1
SV De Braak JO12-2
8
UNA JO12-1JM
0
Nieuw Woensel JO12-4
1
Avesteyn JO12-1JM
12
Deurne JO12-4
3
FC Engelen JO13-1
6
Rhode/Van Stiphout Bouw
7
Avesteyn JO13-2JM
8
DVG JO13-2JM
0
UDI'19/CSU JO13-5
2
Unitas'59 JO14-3
7
Nieuw Woensel JO14-2
1
Unitas'59 JO15-1
8
Unitas'59 JO15-2
4
Wilhelmina Boys JO15-1
5
FC Tilburg JO15-2
0
Unitas'59 JO17-1
5
Nieuw Woensel JO17-1
9
Riethoven JO17-1
3
Acht JO17-2
1
Best Vooruit JO17-4
1
Emplina JO19-1
0
Wilhelmina Boys JO19-2
2
Maliskamp JO19-1
0
Marvilde MO17-1
1
SJO Juventud MO15-1
Zondag 5 september
14
1
Nederwetten 1
1
5
Unitas'59 3
0
OJC ROSMALEN 2
2
5
Nieuw Woensel 2
3
2
6
EMK 4
2
Nederwetten 3
3
6
1
Nieuw Woensel 8
3
Best Vooruit 8
1
3
0
Woenselse Boys 8
7
1
Unitas'59 10
2
1
Nieuw Woensel 3
1
Geldrop 6
3
6
Acht 6
1
1
4
Pusphaira 11
5
Nederwetten VR1
9
Nieuw Woensel VR1
Zaterdag 4 september
1
Unitas'59 JO13-1
4
Zwaluw VFC JO14-1
0
Emplina JO15-1
1
OJC ROSMALEN JO17-2
1
Den Dungen JO19-1