Woensdag 10 april
SBC 12
DBS 6
Thuis
10-04-2024
20:15
Veld 3
Nr. 78807CO
Zaterdag 13 april
SBC G1
RPC G1JM
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 4A
Nr. 203005CO
SBC JO13-1JM
SV Unitas'59 JO13-1JM
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 2
Nr. 180908CO
RPC JO13-3
SBC JO13-2JM
Uit
13-04-2024
11:15
veld 4
Nr. 182462CO
Sportpark De Heihoef
SBC JO13-3JM
MVC JO13-1
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld 3
Nr. 184807CO
SBC JO14-1
S.V. Brandevoort JO14-1
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 1
Nr. 187113CO
SV Unitas'59 JO14-2JM
SBC JO14-2
Uit
13-04-2024
12:45
veld 4
Nr. 186891CO
Sportpark Bokt
SBC JO14-4JM
Braakhuizen JO14-1
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 3
Nr. 185821CO
SBC JO14-5
RKVVO JO14-2JM
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 6
Nr. 187673CO
SBC JO15-1
Best Vooruit JO15-1
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld 1
Nr. 188545CO
Vorstenbossche Boys JO15-1
SBC JO15-2JM
Uit
13-04-2024
12:00
veld 1
Nr. 190943CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark De Bergakkers
SBC JO15-3
Bergeijk JO15-2
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld 6
Nr. 190358CO
Bruheze JO15-1
SBC JO15-4JM
Uit
13-04-2024
12:45
veld 2 - Kunstgras
Nr. 188742CO
Sportpark Espendonk
Woezik JO17-1
SBC JO17-1
Uit
13-04-2024
12:15
veld 1
Nr. 193943CO
Sportpark Woezik
SBC JO17-2
Oirschot Vooruit JO17-1
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld 2
Nr. 194808CO
SBC JO17-3
Boekel Sport JO17-2
Thuis
13-04-2024
15:15
Veld 2
Nr. 196997CO
DVG JO17-2
SBC JO17-4JM
Uit
13-04-2024
14:45
veld 1 - hoofdveld
Nr. 196273CO
Sportpark De Roode Bleek
SBC JO17-5
Venhorst JO17-1
Thuis
13-04-2024
15:15
Veld 3
Nr. 196388CO
SBC JO17-6
RKDVC JO17-5
Thuis
13-04-2024
15:15
Veld 6
Nr. 195774CO
SBC JO19-1
ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1
Thuis
13-04-2024
15:15
Veld 1
Nr. 142178CO
Festilent JO19-1
SBC JO19-2
Uit
13-04-2024
14:45
veld 1
Nr. 198262CO
Sportpark De Bundel
UNA JO19-3
SBC JO19-3
Uit
13-04-2024
15:15
veld 2
Nr. 198084CO
Sportpark Zeelst
Vorstenbossche Boys MO17-1
SBC MO17-1
Uit
13-04-2024
14:30
veld 2
Nr. 158124CO
Scheidsrechters: Asseldonk, Ronnie van (Scheidsrechter), Sportpark De Bergakkers
Marvilde MO15-2
SBC MO15-1
Uit
13-04-2024
11:30
veld 3 - (gras)
Nr. 157177CO
Scheidsrechters: Sabel, Dante (Scheidsrechter), Sportpark Jongelingsveld
Zondag 14 april
DBS 1
SBC 1
Uit
14-04-2024
14:30
veld 1
Nr. 17268CO
Sportpark Meerhoven
Brabantia 3
SBC 2
Uit
14-04-2024
12:00
veld 2
Nr. 19273CO
Sportpark Strijp
SBC 3
Rood Wit V 2
Thuis
14-04-2024
12:00
Veld 1
Nr. 19267CO
SBC 4
SV Unitas'59 6
Thuis
14-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 76059CO
SBC 5
SV Unitas'59 5
Thuis
14-04-2024
10:00
Veld 3
Nr. 76040CO
RKSV Heeze 3
SBC 6
Uit
14-04-2024
12:00
veld 3
Nr. 76067CO
Sportpark Het Lambrek
UNA 4
SBC 7
Uit
14-04-2024
11:45
veld 3
Nr. 76027CO
Sportpark Zeelst
SBC 8
EFC 4
Thuis
14-04-2024
14:00
Veld 1
Nr. 76041CO
SBC 9
Brabantia 7
Thuis
14-04-2024
12:00
Veld 4
Nr. 81847CO
DOSL 4
SBC 10
Uit
14-04-2024
12:30
veld 2
Nr. 81849CO
Scheidsrechters: Mierlo, Frans van (Scheidsrechter), Sportpark De groote Speel
SBC 11
Acht 7
Thuis
14-04-2024
12:00
Veld 3
Nr. 81895CO
De Bocht'80 2
SBC 13
Uit
14-04-2024
10:30
veld 1
Nr. 81805CO
Sportpark d'n Staak
SBC 14
Boxtel 6
Thuis
14-04-2024
12:00
Veld 2
Nr. 81825CO
SV Unitas'59 10
SBC 15
Uit
14-04-2024
14:00
veld 1
Nr. 81826CO
Sportpark Bokt
SBC 16
FC Eindhoven AV 5
Thuis
14-04-2024
10:00
Veld 4
Nr. 81887CO
SBC VR1
Beerse Boys VR2
Thuis
14-04-2024
10:00
Veld 1
Nr. 70812CO
SV Budel VR2
SBC VR2
Uit
14-04-2024
10:00
veld 2 - kunstgras
Nr. 70856CO
Sportpark Budel