Wat een historische dag voor SBC 1! De ploeg uit Son en Breugel heeft vandaag voor het eerst in de clubgeschiedenis een periodetitel veroverd in de tweede klasse. In eigen huis werd Bruheze met een overtuigende 3-0 overwinning verslagen, maar de spanning bleef hangen tot de uitslag van concurrent ZSV bekend was.
Spanning tot het laatste moment
Na het laatste fluitsignaal verzamelden spelers en supporters zich op het veld, waar de spanning voelbaar was. De jeugdige Ultra’s – de fanatieke supportersgroep van SBC – wachtten samen met de selectie vol ongeduld op nieuws uit Stiphout. Toen het verlossende bericht kwam dat ZSV niet verder was gekomen dan een 0-0 gelijkspel, barstte het feest los. Onder luid gejuich en met vuurwerk werd deze geweldige mijlpaal gevierd.
Fantastische prestatie na promotie
De periodetitel is een indrukwekkende prestatie, zeker gezien het feit dat SBC pas vorig jaar promoveerde uit de derde klasse. De ploeg heeft laten zien dat het zich moeiteloos staande houdt op een hoger niveau en zelfs direct meedoet om de prijzen. Deze titel betekent een stap richting de nacompetitie voor promotie, wat een extra motivatie geeft voor de rest van het seizoen.
Feest in Son en Breugel
Na de huldiging op het veld trok de feestvreugde zich door in de kantine, waar spelers, staf en supporters samen de periodetitel vierden. Het seizoen is nog lang, maar deze prestatie bewijst dat SBC 1 een serieuze kanshebber is voor een topklassering.
Gefeliciteerd aan SBC 1 met deze geweldige prestatie! Op naar nog meer succes!