SBC 13
3e in poule 6e klasse 632
2e in poule Groep 6 12
1e in poule Groep 6 22
1e in poule Groep 6 29
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 092
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Donderdag 2 mei
1
RKDSV 5
3
Best Vooruit 6
Zondag 28 april
2
Spoordonkse Boys 4
3
Nieuw Woensel 8
4
SBC 13
0
EDN'56 3
Zondag 21 april
3
SBC 13
0
Audacia 5
5
Nieuw Woensel 8
0
RKDSV 5
5
Oirschot Vooruit 10
0
De Bocht'80 2
1
Wilhelmina Boys 5
2
Best Vooruit 6
1
Best Vooruit 6
4
Wilhelmina Boys 5
3
Spoordonkse Boys 4
0
Nemelaer 8
1
EDN'56 3
5
Acht 5
Wedstrijdschema
SBC 13
Nemelaer 8
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 82741CO
RKDSV 5
SBC 13
Uit
20-05-2024
11:00
veld 2
Nr. 82546CO
Sportpark De Alsie
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Acht 5 | 19 | 17 | 0 | 2 | 95 | 13 | 0 | 51 |
2. | Best Vooruit 6 | 20 | 14 | 2 | 4 | 75 | 31 | 0 | 44 |
3. | SBC 13 | 20 | 13 | 1 | 6 | 50 | 25 | 0 | 40 |
4. | Oirschot Vooruit 10 | 20 | 11 | 2 | 7 | 59 | 46 | 0 | 35 |
5. | Wilhelmina Boys 5 | 19 | 10 | 2 | 7 | 60 | 34 | 0 | 32 |
6. | Spoordonkse Boys 4 | 18 | 9 | 2 | 7 | 46 | 34 | 0 | 29 |
7. | RKDSV 5 | 18 | 9 | 0 | 9 | 49 | 41 | 0 | 27 |
8. | Audacia 5 | 19 | 7 | 3 | 9 | 39 | 40 | 0 | 24 |
9. | EDN'56 3 | 19 | 6 | 0 | 13 | 27 | 69 | 0 | 18 |
10. | De Bocht'80 2 | 17 | 4 | 1 | 12 | 14 | 53 | 0 | 13 |
11. | Nieuw Woensel 8 | 19 | 4 | 0 | 15 | 28 | 76 | 0 | 12 |
12. | Nemelaer 8 | 18 | 2 | 1 | 15 | 14 | 94 | 0 | 7 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DOSL 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 |
2. | SBC 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
2. | S.V. Tongelre 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
2. | RKVVO 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SBC 13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 9 |
2. | SV Unitas'59 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 20 | 9 | 0 | 4 |
3. | Nieuw Woensel 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 12 | 11 | 0 | 4 |
4. | Acht 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (27)
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ach | Aud | Bes | DeB | EDN | Nem | Nie | Oir | RKD | SBC | Spo | Wil | |
Acht 5 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 | 11 - 0 | 8 - 1 | 7 - 0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | ||
Audacia 5 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | 6 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||
Best Vooruit 6 | 4 - 1 | 6 - 2 | 8 - 0 | 8 - 2 | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 4 | ||
De Bocht'80 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 9 | |||||
EDN'56 3 | 1 - 5 | 2 - 1 | 0 - 4 | 6 - 1 | 5 - 1 | 2 - 4 | 0 - 5 | 1 - 4 | 0 - 8 | 0 - 6 | ||
Nemelaer 8 | 0 - 10 | 1 - 0 | 1 - 11 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 7 | 1 - 1 | 0 - 5 | |||
Nieuw Woensel 8 | 0 - 9 | 0 - 7 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 5 | 5 - 0 | 1 - 2 | 2 - 4 | |||
Oirschot Vooruit 10 | 0 - 1 | 3 - 5 | 3 - 2 | 5 - 0 | 6 - 0 | 5 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | ||
RKDSV 5 | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 0 | 6 - 0 | 4 - 1 | 8 - 1 | 2 - 4 | ||||
SBC 13 | 0 - 3 | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 0 | 8 - 2 | 2 - 1 | 7 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||
Spoordonkse Boys 4 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||
Wilhelmina Boys 5 | 2 - 3 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 4 | 10 - 0 | 4 - 3 | 1 - 6 | 2 - 1 | 4 - 1 |
DOS | SBC | |
DOSL 4 | 7 - 0 | |
SBC 13 |
SVT | SBC | |
S.V. Tongelre 4 | ||
SBC 13 | 4 - 1 |
RKV | SBC | |
RKVVO 5 | 1 - 3 | |
SBC 13 |
Ach | Nie | SBC | SVU | |
Acht 8 | 3 - 5 | 1 - 6 | ||
Nieuw Woensel 14 | 2 - 3 | |||
SBC 13 | 4 - 2 | |||
SV Unitas'59 10 | 13 - 0 | 5 - 5 |