Dinsdag 19 maart
SBC JO11-7JM
UDI'19/CSU JO11-6
Thuis
19-03-2024
18:15
Veld 2B
Nr. 174247CO
Donderdag 21 maart
RKDVC 2
SBC 2
Uit
21-03-2024
20:00
veld 1
Nr. 19212CO
Scheidsrechters: Walschots, Lamber (Scheidsrechter), Sportpark aan de Duinweg
Zaterdag 23 maart
SBC G1
Theole G1
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 4A
Nr. 203006CO
SBC G1
Theole G1
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 4A
Nr. 203006CO
Nijnsel/TVE Reclame 1
SBC 1
Uit
23-03-2024
19:00
veld 1
Nr. 17172CO
Sportpark Den Eimert
DBS JO7-3
SBC JO7-1
Uit
23-03-2024
09:00
veld 1 A2b
Nr. 148356CO
Sportpark de Leemkuilen
SBC JO7-1
RPC JO7-3
Thuis
23-03-2024
09:20
Nr. 151874CO
Best Vooruit JO7-3
SBC JO7-1
Uit
23-03-2024
09:40
veld 1 A2b
Nr. 151550CO
Sportpark de Leemkuilen
Oirschot Vooruit JO7-2
SBC JO7-2
Uit
23-03-2024
08:45
veld 1-Woenselse Boys A1b
Nr. 148907CO
Sportpark de Hondsheuvels
Woenselse Boys JO7-2
SBC JO7-2
Uit
23-03-2024
09:25
veld 1-Woenselse Boys A1b - kg
Nr. 151973CO
Sportpark de Hondsheuvels
SBC JO7-2
SV Unitas'59 JO7-1
Thuis
23-03-2024
09:05
Nr. 153372CO
Oirschot Vooruit JO7-4
SBC JO7-3
Uit
23-03-2024
08:50
veld 1 A2a
Nr. 151540CO
Sportpark Bokt
SBC JO7-3
DBS JO7-6
Thuis
23-03-2024
09:10
Nr. 153995CO
SBC JO7-3
SV Unitas'59 JO7-6
Thuis
23-03-2024
08:30
Nr. 154001CO
DBN'22 JO8-1
SBC JO8-1
Uit
23-03-2024
09:00
veld 4 A1
Nr. 163477CO
Sportpark Noord
SBC JO8-2JM
SV Unitas'59 JO8-2
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 3A1
Nr. 159997CO
SBC JO8-3JM
WEC JO8-1
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 3B1
Nr. 162852CO
Acht JO8-4
SBC JO8-4JM
Uit
23-03-2024
09:00
veld 1 A1
Nr. 163398CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Spelbegeleider), Sportpark De Leeuwenkuil
Wilhelmina Boys JO8-4
SBC JO8-5G
Uit
23-03-2024
08:45
Veld-A A1
Nr. 160161CO
Sportpark Naastenbest
Schijndel/DE WIT JO9-1
SBC JO9-1
Uit
23-03-2024
08:45
veld 1 B2
Nr. 166463CO
Sportpark Zuideinderpark
SBC JO9-2
SV Unitas'59 JO9-2
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 2A1
Nr. 201098CO
Wilhelmina Boys JO9-2
SBC JO9-3JM
Uit
23-03-2024
08:45
Veld-A B1
Nr. 168335CO
Sportpark Naastenbest
SBC JO9-4
Oirschot Vooruit JO9-1
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 4B1
Nr. 165455CO
SBC JO9-5
BMC JO9-4
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 2B1
Nr. 164289CO
SV Unitas'59 JO9-6JM
SBC JO9-6
Uit
23-03-2024
08:30
veld 2 A1
Nr. 168114CO
Sportpark Bokt
Oirschot Vooruit JO9-4
SBC JO9-7JM
Uit
23-03-2024
09:00
veld 3 A2
Nr. 166706CO
Sportpark Jumbo Moorland
SBC JO9-8
RKVVO JO9-3
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 4A1
Nr. 168880CO
SBC JO9-9JM
RPC JO9-6JM
Thuis
23-03-2024
09:00
Nr. 167272CO
SBC JO10-1
ZSV JO10-1
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 2A1
Nr. 172743CO
SBC JO10-2
SV Unitas'59 JO10-4
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 2B1
Nr. 172022CO
EMK JO10-2
SBC JO10-3
Uit
23-03-2024
09:00
veld 1 A1
Nr. 173536CO
Sportpark Wettenseind
SBC JO10-4JM
Best Vooruit JO10-3
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 4B1
Nr. 171951CO
Rhode/VSB JO10-5JM
SBC JO10-5
Uit
23-03-2024
10:30
veld 1 A2
Nr. 171356CO
Sportpark De Neul
Mariahout JO10-2JM
SBC JO10-6JM
Uit
23-03-2024
10:00
veld 1 A2
Nr. 169862CO
Sportpark De Heibunders
SBC JO11-1
Geldrop JO11-1
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 1A
Nr. 176813CO
Nieuw Woensel JO11-4
SBC JO11-3
Uit
23-03-2024
10:00
veld 1 A
Nr. 175761CO
Sportpark Eindhoven Noord
SBC JO11-4
WEC JO11-1
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 3A
Nr. 175465CO
Schijndel/DE WIT JO11-6
SBC JO11-5JM
Uit
23-03-2024
09:15
veld 2 B
Nr. 175295CO
Sportpark Zuideinderpark
Jong Brabant JO12-1
SBC JO12-1
Uit
23-03-2024
10:15
veld 2 A
Nr. 180576CO
Sportpark Berkelseweg
SBC JO12-2JM
Wilhelmina Boys JO12-1
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 1B
Nr. 180587CO
SBC JO12-3JM
Sparta'25 JO12-3JM
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 3B
Nr. 180230CO
SBC JO12-4JM
RKSV Nuenen JO12-5
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 4A
Nr. 178259CO
Avesteyn JO12-1JM
SBC JO12-5
Uit
23-03-2024
10:15
veld 1 B
Nr. 180189CO
Sportpark Avesteyn
SBC JO13-1JM
Braakhuizen JO13-1
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 1
Nr. 180836CO
Woenselse Boys JO13-2
SBC JO13-2JM
Uit
23-03-2024
11:30
veld 3-Woenselse Boys
Nr. 182048CO
Sportpark de Hondsheuvels
SBC JO13-3JM
Schijndel/DE WIT JO13-4
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 3
Nr. 182538CO
Venlosche Boys JO14-1
SBC JO14-1
Uit
23-03-2024
13:00
veld 4
Nr. 186650CO
Sportpark Merelweg
SBC JO14-2
DVS JO14-1JM
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 2
Nr. 187380CO
Berghem Sport JO14-3
SBC JO14-3
Uit
23-03-2024
13:00
veld 2
Nr. 187122CO
Scheidsrechters: Brzezowski, Lukasz (Scheidsrechter), Sportpark de Koppelsteeg
SBC JO14-4JM
Hoogeloon JO14-1
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 3
Nr. 186539CO
SBC JO14-5
Zwaluw VFC JO14-5
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 6
Nr. 186550CO
SBC JO15-1
Sarto JO15-1
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 1
Nr. 188563CO
ASV'33 JO15-2
SBC JO15-2JM
Uit
23-03-2024
12:00
veld 2
Nr. 191885CO
Sportpark De Hut
SBC JO15-3
SV Valkenswaard JO15-4JM
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 6
Nr. 189226CO
UNA JO15-2
SBC JO15-4JM
Uit
23-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 189733CO
Sportpark Zeelst
SJO SVHV JO17-1
SBC JO17-1
Uit
23-03-2024
15:00
veld 1
Nr. 194065CO
Sportpark De Heikamp
SBC JO17-2
SV Reeshof JO17-1
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 2
Nr. 196704CO
SBC JO17-3
WEC JO17-1JM
Thuis
23-03-2024
15:15
Veld 5
Nr. 194973CO
Jong Brabant JO17-2
SBC JO17-4JM
Uit
23-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 194639CO
Sportpark Berkelseweg
SBC JO17-5
Sparta'25 JO17-2
Thuis
23-03-2024
15:15
Veld 2
Nr. 196953CO
SBC JO17-6
ODC JO17-4
Thuis
23-03-2024
15:15
Veld 3
Nr. 194265CO
SBC JO19-1
DVS JO19-1
Thuis
23-03-2024
15:15
Veld 1
Nr. 142176CO
Juliana Mill JO19-2
SBC JO19-2
Uit
23-03-2024
15:30
veld 1
Nr. 199243CO
Sportpark Juliana-Verweijen ICT
SBC MO20-1
RKHSV MO20-1
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 4
Nr. 159596CO
SJO HBDZ'23 MO17-1
SBC MO17-1
Uit
23-03-2024
14:30
veld 1
Nr. 159114CO
Sportpark de Berkte
SV Valkenswaard MO15-2
SBC MO15-1
Uit
23-03-2024
10:00
veld 6
Nr. 156481CO
Sportpark den Dries
Zondag 24 maart
SBC 3
Bladella 2
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 1
Nr. 19195CO
SBC 3
Bladella 2
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 1
Nr. 19195CO
RPC 4
SBC 4
Uit
24-03-2024
12:00
veld 1-RPC
Nr. 75848CO
Sportpark De Heihoef
RPC 4
SBC 4
Uit
24-03-2024
12:00
veld 1-RPC
Nr. 75848CO
Sportpark De Heihoef
SBC 5
Woenselse Boys 7
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 4
Nr. 75793CO
SBC 5
Woenselse Boys 7
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 4
Nr. 75793CO
Bergeijk 3
SBC 6
Uit
24-03-2024
12:00
veld 3
Nr. 75850CO
Sportpark De Bergerheide
Bergeijk 3
SBC 6
Uit
24-03-2024
12:00
veld 3
Nr. 75850CO
Sportpark De Bergerheide
SBC 7
Braakhuizen 4
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 3
Nr. 75814CO
SBC 7
Braakhuizen 4
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 3
Nr. 75814CO
SBC 8
Woenselse Boys 5
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 2
Nr. 75794CO
SBC 8
Woenselse Boys 5
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 2
Nr. 75794CO
SBC 9
EMK 6
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 2
Nr. 81271CO
SBC 9
EMK 6
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 2
Nr. 81271CO
FC Eindhoven AV 6
SBC 10
Uit
24-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 81343CO
Sportpark Genneperparken
FC Eindhoven AV 6
SBC 10
Uit
24-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 81343CO
Sportpark Genneperparken
Pusphaira 8
SBC 11
Uit
24-03-2024
14:30
veld 2-Rust Roest / Pusphaira/OSVV
Nr. 81397CO
Sportpark de Hondsheuvels
Pusphaira 8
SBC 11
Uit
24-03-2024
14:30
veld 2-Rust Roest / Pusphaira/OSVV
Nr. 81397CO
Sportpark de Hondsheuvels
Nieuw Woensel 13
SBC 12
Uit
24-03-2024
14:30
veld 1
Nr. 81454CO
Scheidsrechters: Laalami, Zakaria (Scheidsrechter), Sportpark Eindhoven Noord
Nieuw Woensel 13
SBC 12
Uit
24-03-2024
14:30
veld 1
Nr. 81454CO
Scheidsrechters: Laalami, Zakaria (Scheidsrechter), Sportpark Eindhoven Noord
SBC 13
EDN'56 3
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 3
Nr. 81347CO
SBC 13
EDN'56 3
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 3
Nr. 81347CO
SBC 14
Best Vooruit 7
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 4
Nr. 81250CO
SBC 14
Best Vooruit 7
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 4
Nr. 81250CO
SBC 15
DBS 7
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 1
Nr. 81356CO
SBC 15
DBS 7
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 1
Nr. 81356CO
SBC 16
Pusphaira 10
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 2
Nr. 81310CO
SBC 16
Pusphaira 10
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 2
Nr. 81310CO
SBC VR1
SV Budel VR1
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 1
Nr. 70505CO
SBC VR1
SV Budel VR1
Thuis
24-03-2024
10:00
Veld 1
Nr. 70505CO