Zondag 4 december
0
DSC 1
0
2
SV Unitas'59 2
2
2
0
Real Lunet 2
2
2
Woenselse Boys 6
2
4
Brabantia 6
1
SV Unitas'59 3
3
0
EFC 6
Afgelast
0
0
SV Unitas'59 8
3
0
Nederwetten 4
1
1
2
RKGSV 4
3
2
Woenselse Boys 7
0
1
RKSV Nuenen 7
4
Wilhelmina Boys 6
0
0
EFC VR1
2
Brabantia VR1
Zaterdag 3 december
3
VV Trinitas Oisterwijk G1
SV Unitas'59 JO10-2
Boskant JO10-1
Stiphout Vooruit JO10-2
Blauw Geel'38/JUMBO JO10-6
Acht JO10-3
Rhode/VSB JO10-3JM
6
UDI'19/CSU JO11-1
3
S.V. Brandevoort JO11-1
2
DOSL JO11-2
S.V. Brandevoort JO11-5
2
Rhode/VSB JO11-4
0
SV De Braak JO12-1
5
Gemert JO12-2
8
Rhode/VSB JO12-2
5
Woenselse Boys JO12-2
3
SV Unitas'59 JO13-2
2
Gemert JO13-4
0
Nieuw Woensel JO13-3
0
FC Uden JO13-3
0
Wilhelmina Boys JO14-1JM
4
Geldrop JO14-1
10
Gassel JO14-1
2
Marvilde JO14-1
1
Bergeijk JO15-1JM
2
VOW JO15-1JM
2
DVG JO15-2
1
Wilhelmina Boys JO17-1
6
Nulandia JO17-1
1
SV Valkenswaard JO17-2
2
Zwaluw VFC JO17-4
2
Rhode/VSB JO17-4
0
DVG JO19-1
2
SV BLC JO19-1
0
Gemert MO17-1
3
SV Budel MO15-1
Vrijdag 2 december
2
Nederwetten 35+1
2
SV Valkenswaard 35+1
2
De Valk 35+1
1
DOSL 35+1
Maandag 28 november
1
OJC ROSMALEN JO19-2
Zondag 27 november
3
1
Vorstenbossche Boys 1
1
5
Hilvaria 2
0
Den Dungen 3
3
5
Braakhuizen 3
2
2
RKSV Heeze 4
4
3
0
ODC 4
2
2
Geldrop 4
2
2
Wilhelmina Boys 7
0
7
FC Eindhoven AV 8
1
3
Gestel 3
4
Woenselse Boys 11
8
4
Nieuw Woensel 16
6
10
Nieuw Woensel 3
4
0
S.V. Tongelre 3
5
3
8
DEES 2
Rood Wit'67/Plus VR1
0
FC Eindhoven AV VR4
Zaterdag 26 november
5
GSBW G1
PSV JO10-2
Braakhuizen JO10-1
Rhode/VSB JO10-2
Afgelast
SJO Juventud JO10-1JM
Schijndel/DE WIT JO10-1
Best Vooruit JO10-3
Oirschot Vooruit JO10-2
12
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1
3
Rhode/VSB JO11-2
5
RKSV Nuenen JO11-6
3
DBS JO11-5
4
Nijnsel/TVE Reclame JO11-1
2
ELI JO12-1
2
Mierlo Hout JO12-2
7
Boxtel JO12-2
4
Geldrop JO13-1
5
RPC JO13-1
4
Boekel Sport JO13-1
0
EMK JO13-1
7
Zwaluw VFC JO13-5
2
RPC JO14-1
4
FC Cranendonck JO14-1
2
HVCH JO14-3
4
UNA JO14-2
2
SV Unitas'59 JO15-2
2
ST Hapse Boys/De Zwaluw JO15-2
5
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4
2
SV Unitas'59 JO17-1
0
Hedel JO17-1
1
DVS JO17-2
2
Avanti'31 JO17-2
2
Avesteyn JO19-1
Wilhelmina JO19-1
VV Trinitas Oisterwijk JO19-4
3
Best Vooruit JO19-5
4
Merefeldia MO20-1
5
Bruheze MO17-1
4
EMK MO15-1
Woensdag 23 november
4
Mariahout JO11-1JM
Zondag 20 november
1
2
Margriet 1
4
VV Trinitas Oisterwijk 2
0
3
4
Jong Brabant 2
0
SV Budel 4
0
3
1
RKSV Heeze 8
0
2
Brabantia 10
0
0
FC Eindhoven AV 7
3
Nieuw Woensel 11
3
4
Hapert VR1
Zaterdag 19 november
Stiphout Vooruit JO10-1
Geldrop JO10-2
Mariahout JO10-1JM
Gemert JO10-3
HVCH JO10-6JM
Wilhelmina Boys JO10-5
Wilhelmina Boys JO10-3
6
Wilhelmina Boys JO11-1
1
SV Unitas'59 JO11-4
6
S.V. Brandevoort JO11-3
6
Woenselse Boys JO11-3
0
OJC ROSMALEN JO11-10
4
Gemert JO12-1
3
RKSV Nuenen JO12-2
1
Wilhelmina Boys JO12-3
5
Mierlo Hout JO12-3
4
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1
6
RKSV Heeze JO13-1JM
2
Erp JO13-2
1
Geldrop JO13-3
14
Oirschot Vooruit JO13-2
7
RKSV Nuenen JO14-1
8
RKSV Nuenen JO14-2
2
Margriet JO14-4
1
FC Eindhoven AV JO14-3
1
DVG JO15-1
0
Toxandria JO15-2GJM
2
Erp JO15-2
5
Best Vooruit JO17-1
2
SES JO17-1
1
Bladella JO17-2
1
Nulandia JO17-2
7
BVV/Timmermans Infra JO17-2JM
3
Rhode/VSB JO19-1
4
Schijndel/DE WIT JO19-4
2
Bruheze JO19-3
5
Marvilde MO20-1
4
Venhorst MO17-1
SV Valkenswaard MO15-1
Vrijdag 18 november
2
SV Valkenswaard 35+1
0
Nederwetten 35+1
0
De Valk 35+1
2
DOSL 35+1