SBC16

1e in poule 6e klasse 643
3e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 042
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SBC 162217418525154
2.RPC 132115248840047
3.FC Eindhoven AV 52215167659046
4.FC Cranendonck 32113356941042
5.RKGSV 42213459742142
6.Nederwetten 22211385045036
7.RKSV Heeze 82192108056029
8.SV Budel 92271145888022
9.Rood Wit'67/Plus 32263134781021
10.Pusphaira 1022411746110013
11.Nieuw Woensel 142031165493010
12.DOSL 7212316259509
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Acht 4330010309
2.Best Vooruit 6311181104
3.SBC 1631028803
4.Nieuw Woensel 1030124801

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

DOSFCCFCENedNiePusRKGRKSRPCRooSBCSVB
DOSL 70 - 25 - 01 - 73 - 01 - 60 - 40 - 60 - 31 - 22 - 7
FC Cranendonck 36 - 10 - 54 - 02 - 05 - 24 - 24 - 63 - 30 - 13 - 1
FC Eindhoven AV 54 - 13 - 44 - 33 - 23 - 22 - 12 - 14 - 12 - 01 - 17 - 2
Nederwetten 20 - 01 - 03 - 43 - 21 - 32 - 21 - 01 - 42 - 10 - 12 - 1
Nieuw Woensel 143 - 12 - 54 - 63 - 612 - 43 - 65 - 101 - 33 - 03 - 34 - 7
Pusphaira 105 - 51 - 32 - 92 - 14 - 30 - 61 - 92 - 31 - 21 - 73 - 8
RKGSV 46 - 04 - 211 - 35 - 17 - 07 - 36 - 12 - 53 - 32 - 35 - 0
RKSV Heeze 86 - 02 - 22 - 32 - 49 - 33 - 11 - 34 - 50 - 46 - 1
RPC 1310 - 02 - 36 - 23 - 35 - 25 - 22 - 23 - 08 - 11 - 55 - 3
Rood Wit'67/Plus 39 - 11 - 100 - 60 - 35 - 12 - 40 - 54 - 41 - 41 - 60 - 2
SBC 167 - 13 - 33 - 21 - 27 - 13 - 01 - 14 - 15 - 28 - 06 - 1
SV Budel 92 - 21 - 45 - 12 - 46 - 04 - 13 - 70 - 90 - 71 - 61 - 4
AchBesNieSBC
Acht 41 - 03 - 2
Best Vooruit 61 - 6
Nieuw Woensel 103 - 31 - 4
SBC 162 - 4