Maandag 1 april
Woensdag 3 april
RKVVO JO17-2
SBC JO17-6
Uit
03-04-2024
19:00
veld 1
Nr. 208605CO
Sportpark Heikant
Donderdag 4 april
Nederwetten 2
SBC 16
Uit
04-04-2024
19:30
veld 1
Nr. 79641CO
Scheidsrechters: Roebroek, Erik (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark De Koppel
Vrijdag 5 april
De Valk VR30+1
SBC VR30+1
Uit
05-04-2024
20:00
veld 1 A
Nr. 205336CO
Sportpark Het Valkennest
DVS VR30+1
SBC VR30+1
Uit
05-04-2024
21:00
veld 1 B
Nr. 205489CO
Sportpark Het Valkennest
SBC VR30+1
Nederwetten VR30+1
Thuis
05-04-2024
20:30
Veld 1A
Nr. 205697CO
SBC VR30+1
Terlo VR30+1
Thuis
05-04-2024
21:30
Veld 1B
Nr. 205698CO
SV Unitas'59 35+1
SBC 35+1
Uit
05-04-2024
20:30
veld 1 A
Nr. 207268CO
Sportpark Bokt
SBC 35+1
SCG'18 35+3
Thuis
05-04-2024
19:30
Veld 1B
Nr. 206672CO
SBC 35+1
Helvoirt 35+1
Thuis
05-04-2024
20:00
Veld 1B
Nr. 206673CO
Zwaluw VFC 35+1
SBC 35+2
Uit
05-04-2024
21:00
veld 1 B
Nr. 207443CO
Sportpark De Koppel
SBC 35+2
Best Vooruit 35+1
Thuis
05-04-2024
21:30
Veld 1B
Nr. 206971CO
SBC 35+2
Acht 35+1
Thuis
05-04-2024
20:30
Veld 1A
Nr. 206970CO
Nederwetten 35+1
SBC 35+2
Uit
05-04-2024
20:00
veld 1 A
Nr. 207325CO
Sportpark De Koppel
Zaterdag 6 april
SSA/SJO BRC’24 G1
SBC G1
Uit
06-04-2024
10:45
veld 2 A
Nr. 203095CO
Sportpark Molenzicht
Oirschot Vooruit JO13-1
SBC JO13-1JM
Uit
06-04-2024
11:30
veld 3
Nr. 180755CO
Sportpark Jumbo Moorland
SBC JO13-2JM
EMK JO13-2
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 2
Nr. 183974CO
Prinses Irene JO13-3JM
SBC JO13-3JM
Uit
06-04-2024
12:30
veld 1 - Prinses Irene Hoofdveld
Nr. 181521CO
Sportpark De Schellen
SVC 2000 JO14-1
SBC JO14-1
Uit
06-04-2024
10:30
veld 1
Nr. 187157CO
Scheidsrechters: Masolijn, Rogièr (Assistent-scheidsrechter), Lickfeld, Bart (Scheidsrechter), Sportpark de Wijher
SBC JO14-2
HMVV JO14-1
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 3
Nr. 185899CO
SBC JO14-3
Rhode/VSB JO14-1
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 6
Nr. 187187CO
Oirschot Vooruit JO14-1
SBC JO14-4JM
Uit
06-04-2024
11:30
veld 2
Nr. 186631CO
Sportpark Jumbo Moorland
OJC ROSMALEN JO14-5
SBC JO14-5
Uit
06-04-2024
11:30
veld 09
Nr. 187570CO
Sportpark De Groote Wielen
DBS JO15-1
SBC JO15-1
Uit
06-04-2024
11:45
veld 1
Nr. 188201CO
Sportpark Meerhoven
SBC JO15-2JM
S.V. Tongelre JO15-1
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 2
Nr. 190775CO
Rhode/VSB JO15-3
SBC JO15-3
Uit
06-04-2024
13:30
veld 1
Nr. 188580CO
Scheidsrechters: Goedhart, Sander (Scheidsrechter), Sportpark De Neul
SBC JO15-4JM
Brabantia JO15-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 3
Nr. 189412CO
SBC JO17-1
HVCH JO17-1
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld 1
Nr. 193872CO
Wilhelmina Boys JO17-1
SBC JO17-2
Uit
06-04-2024
14:45
Veld-B
Nr. 196444CO
Sportpark Naastenbest
SJO/SSA VESTA'19 JO17-1
SBC JO17-3
Uit
06-04-2024
12:45
veld 1
Nr. 196006CO
Sportpark Den Ong
SBC JO17-4JM
BMC JO17-2
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld 3
Nr. 194358CO
Mifano JO17-2
SBC JO17-5
Uit
06-04-2024
13:30
veld 4
Nr. 197070CO
Sportpark De Ark
UNA JO17-3
SBC JO17-6
Uit
06-04-2024
15:15
veld 2
Nr. 194966CO
Sportpark Zeelst
Best Vooruit JO19-1
SBC JO19-1
Uit
06-04-2024
15:00
veld 1
Nr. 142171CO
Sportpark de Leemkuilen
SBC JO19-2
Sparta'25 JO19-2
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld 2
Nr. 198251CO
SBC JO19-3
RKVV Keldonk JO19-1
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld 4
Nr. 208599CO
Sparta'25 MO20-1
SBC MO20-1
Uit
06-04-2024
13:15
veld 2
Nr. 159748CO
Sportpark 't Heereind
SBC MO17-1
Boxtel MO17-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 1
Nr. 158343CO
SBC MO15-1
Terlo MO15-1
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 1
Nr. 157316CO
Zondag 7 april
SBC 1
RPC 1
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 17220CO
SBC 2
Reusel Sport/CoTrans 2
Thuis
07-04-2024
12:00
Veld 1
Nr. 19243CO
Acht 2
SBC 3
Uit
07-04-2024
12:00
veld 1
Nr. 19218CO
Sportpark De Leeuwenkuil
RKGSV 2
SBC 4
Uit
07-04-2024
13:15
veld 1
Nr. 75975CO
Sportpark Gerwen
DBS 4
SBC 5
Uit
07-04-2024
12:30
veld 2
Nr. 75874CO
Sportpark Meerhoven
SBC 6
Bladella 4
Thuis
07-04-2024
12:00
Veld 3
Nr. 75956CO
SBC 7
EFC 3
Thuis
07-04-2024
12:00
Veld 2
Nr. 75875CO
Wilhelmina Boys 4
SBC 8
Uit
07-04-2024
11:00
Veld-B
Nr. 75877CO
Scheidsrechters: Ardon, Ad (Scheidsrechter), Sportpark Naastenbest
DBS 8
SBC 9
Uit
07-04-2024
12:30
veld 1
Nr. 81489CO
Sportpark Meerhoven
SBC 10
RPC 6
Thuis
07-04-2024
14:00
Veld 2
Nr. 81706CO
SV Unitas'59 11
SBC 11
Uit
07-04-2024
10:00
veld 4
Nr. 81738CO
Sportpark Bokt
SBC 12
Pusphaira 5
Thuis
07-04-2024
10:00
Veld 3
Nr. 81688CO
SBC 13
Oirschot Vooruit 10
Thuis
07-04-2024
10:00
Veld 2
Nr. 81492CO
Real Lunet 5
SBC 14
Uit
07-04-2024
10:00
veld 1-Real Lunet
Nr. 81547CO
Sportpark Bergenshuizen
SBC 15
Acht 6
Thuis
07-04-2024
14:00
Veld 3
Nr. 81501CO
FC Cranendonck 3
SBC 16
Uit
07-04-2024
10:30
veld 1
Nr. 81458CO
Sportpark De Braken
UNA VR1
SBC VR1
Uit
07-04-2024
09:45
veld 1
Nr. 71248CO
Sportpark Zeelst
SBC VR2
Dommelen VR1
Thuis
07-04-2024
10:00
Veld 1
Nr. 71082CO